Korzyści dla klienta
Szybkość
Dostarczamy przesyłki
w 24h od złożenia zamówienia.
Kompleksowość
Dopasowujemy rozwiązania do Twoich potrzeb,
działamy elastycznie.
Oszczędność
Z nami oszczędzasz czas i pieniądze.


Korzyści


tel.: +48 601 426 097
       

Obsługa logistyczna sklepów internetowychKompleksowa obsługa logistyczna sklepów internetowych przez portal www.mag-24.pl to doskonały wybór, jeżeli prowadzisz sklep internetowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele wyzwań niesie za sobą działalność w branży e-commerce. Dzięki nawiązaniu współpracy z nami, zoptymalizujesz koszty magazynowania i wysyłania produktów oraz zyskasz czas na rozwój swojego biznesu w internecie. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych. Nasza działalność to kompleksowa obsługa logistyczna dedykowana branży e-commerce.

E-commerce
Zajmujemy się towarem od samego przyjęcia, aż po reklamacje. Nasza działalność to logistyka kontraktowa w pełnym tego słowa znaczeniu. Obejmuje przyjęcie towaru, składowanie, dostawę opakowań, etykietowanie, inserowanie, kompletację i konfekcjonowanie, wysyłkę oraz obsługę zwrotów i reklamacji. Branża e-commerce, poza ogromnym wkładem w marketing i obsługę klienta, wymaga skomplikowanej logistyki. Dzięki współpracy z naszą firmą, część zadań możesz z powodzeniem zlecić na zewnątrz. Korzystanie z naszych usług zwalnia Cię z konieczności utrzymywania własnego magazynu i pracowników. Mamy ogromne doświadczenie w przyjmowaniu towaru, który już przy rozładunku poddawany jest kontroli ilościowej i jakościowej. Z nami nie musisz martwić się o właściwe składowanie towarów. Dysponujemy ogrzewanym magazynem o powierzchni 3000 m2 o niskiej wilgotności powietrza i niepylącej posadzce. Towary przyjmowane do naszego magazynu magazyn objęte są ubezpieczeniem od kradzieży i innych zdarzeń. Twój towar możemy lokować w strefach regałowych, półkowych lub niskiego składu.

Przepakowanie towaru do opakowań z własnym brandem to dla nas nie problem. Ponieważ od lat współpracujemy z producentami opakowań i etykiet, jesteśmy w stanie dostosować produkt do wymagań klienta końcowego. Zajmujemy się także od 25 lat kompletowaniem paczek i wysyłaniem ich do klienta końcowego. Mamy doświadczenie i sprzęt, który pozwala nam optymalizować czas wysyłki i niwelować pomyłki. Ponadto, dzięki umowom z operatorami logistycznymi, zapewniamy dla naszych klientów bardzo atrakcyjne ceny wysyłek i rewelacyjny czas dostawy, niedostępny dla mniejszych odbiorców. Realizujemy krajowe dostawy NEXT-DAY dla zamówień składanych nawet do godziny 18:00, a dzięki kontraktom z największymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi oferujemy dostawy SAMEDAY, NEXTDAY, do paczkomatów i innych punktów odbioru osobistego.

Zdajemy sobie również sprawę z faktu, że obsługa logistyczna sklepów internetowych byłaby niepełna bez sprawnego realizowania zwrotów i reklamacji. Staramy się usprawnić procedury reklamacyjne tak, aby były przeprowadzane możliwie jak najsprawniej, a w przypadku reklamacji związanych z transportem ograniczamy Twój udział do minimum.

mag-24_logo home
Copyright 2017         mag24.pl         All Rights Reserved         Created by: logoarea.pl
Portal mag-24.pl administrowany jest przez:
Eco Service Sp. z o.o, ul. Atramentowa 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce Poland
e-mail: kontakt@mag-24.pl
+48 601 426 097